Rabat na moje warsztaty na temat Self-Reg dla czytelników bloga

Zapraszam na moje warsztaty stacjonarne na tematy związane z Self-Reg w czerwcu! Odbędą się one w kolejne środy czerwca (z jednym wyjątkiem: trzeci warsztat odbędzie się w czwartek) w godz. 16:30-20:00 w kawiarni Kredka przy ul. Smolnej 8 w Warszawie. Opis warsztatów jest dostępny pod zamieszczonymi poniżej linkami, tam też można kupić bilety. Pierwsze dwa warsztaty to wprowadzenie do podejścia Self-Reg dla rodziców i innych opiekunów dzieci młodszych i tych nieco starszych. Kolejne warsztaty są przeznaczone dla tych odbiorców, którzy słyszeli już co nieco na temat tego podejścia, a przynajmniej wzięli udział w jednym z dwóch pierwszych warsztatów.

Jeśli jakiś rodzaj biletu jest dostępny, a inny nie, to napiszcie do mnie (info@dylematki.eu) – mogę zmienić ustawienia sprzedaży pakietowej tak, że bilet dla Was się znajdzie.

6 czerwca 2018 r.
Jęki, krzyki, bicie, gryzienie: pomóż dziecku i sobie metodą Self-Reg!

20 czerwca 2018 r.
Trudne do zaakceptowania zachowania dzieci: jak sobie poradzić dzięki Self-Reg?

21 czerwca 2018 r.
Rodzina na wakacjach: mniej stresu dzięki metodzie Self-Reg

27 czerwca 2018 r.
Jak nie zarazić się trudnymi emocjami dziecka dzięki Self-Reg?

Uwaga: Dla czytelników mojego bloga przewidziałam rabat 10% (należy podać hasło DyleMatki).

10 thoughts on “Rabat na moje warsztaty na temat Self-Reg dla czytelników bloga

  1. Bardzo chcialabym wziac udzial w warsztatach, tematy sa mi baaaaaardzo bliskie. Niestety, bede poza granicami kraju (zreszta nie mialabym szans na udzial w kazdym z roznych powodow). Czy jest szansa na jakies nagranie/sprawozdanie pisemne?

    1. Warsztaty prowadzę w interakcji z uczestnikami, którzy pracują w oparciu o swoje (często trudne) doświadczenia. Dlatego nagranie ani jakakolwiek forma sprawozdania nie wchodzą w grę. Na stronie https://www.self-reg.pl/ i na fan page https://www.facebook.com/selfregPolska/ na Facebooku są dostępne materiały (także video) zawierające ogrom wiedzy na temat Self-Reg. Sama pomyślę kiedyś też o webinariach, ale to jeszcze nie jest ten moment.

  2. Czy na warsztaty można przyjść z kilkutygodniowym maluchem? Z wiadomych względów nie mogę zostawić go w domu 🙂 A temat mnie bardzo interesuje pod kątem starszej córki.

    1. Tak, na pewno będzie, choć jeszcze nie wiem, kiedy dokładnie. Proszę zaglądać tu od czasu do czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.