Rabat na moje warsztaty na temat Self-Reg dla czytelników bloga

Zapraszam na moje warsztaty stacjonarne na tematy związane z Self-Reg w czerwcu! Odbędą się one w kolejne środy czerwca (z jednym wyjątkiem: trzeci warsztat odbędzie się w czwartek) w godz. 16:30-20:00 w kawiarni Kredka przy ul. Smolnej 8 w Warszawie. Opis warsztatów jest dostępny pod zamieszczonymi poniżej linkami, tam też można kupić bilety. Pierwsze dwa warsztaty to wprowadzenie do podejścia Self-Reg dla rodziców i innych opiekunów dzieci młodszych i tych nieco starszych. Kolejne warsztaty są przeznaczone dla tych odbiorców, którzy słyszeli już co nieco na temat tego podejścia, a przynajmniej wzięli udział w jednym z dwóch pierwszych warsztatów.

Jeśli jakiś rodzaj biletu jest dostępny, a inny nie, to napiszcie do mnie (info@dylematki.eu) – mogę zmienić ustawienia sprzedaży pakietowej tak, że bilet dla Was się znajdzie.

6 czerwca 2018 r.
Jęki, krzyki, bicie, gryzienie: pomóż dziecku i sobie metodą Self-Reg!

20 czerwca 2018 r.
Trudne do zaakceptowania zachowania dzieci: jak sobie poradzić dzięki Self-Reg?

21 czerwca 2018 r.
Rodzina na wakacjach: mniej stresu dzięki metodzie Self-Reg

27 czerwca 2018 r.
Jak nie zarazić się trudnymi emocjami dziecka dzięki Self-Reg?

Uwaga: Dla czytelników mojego bloga przewidziałam rabat 10% (należy podać hasło DyleMatki).

8 thoughts on “Rabat na moje warsztaty na temat Self-Reg dla czytelników bloga

  1. Bardzo chcialabym wziac udzial w warsztatach, tematy sa mi baaaaaardzo bliskie. Niestety, bede poza granicami kraju (zreszta nie mialabym szans na udzial w kazdym z roznych powodow). Czy jest szansa na jakies nagranie/sprawozdanie pisemne?

    1. Warsztaty prowadzę w interakcji z uczestnikami, którzy pracują w oparciu o swoje (często trudne) doświadczenia. Dlatego nagranie ani jakakolwiek forma sprawozdania nie wchodzą w grę. Na stronie https://www.self-reg.pl/ i na fan page https://www.facebook.com/selfregPolska/ na Facebooku są dostępne materiały (także video) zawierające ogrom wiedzy na temat Self-Reg. Sama pomyślę kiedyś też o webinariach, ale to jeszcze nie jest ten moment.

  2. Czy na warsztaty można przyjść z kilkutygodniowym maluchem? Z wiadomych względów nie mogę zostawić go w domu 🙂 A temat mnie bardzo interesuje pod kątem starszej córki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *