Oferta warsztatów z Self-Reg

3rd April 2018

Ticket sale for my two workshops in English (in Warsaw) has started!

  1. „Tantrums, meltdowns, whining. How can Self-Reg help you and your child” (14th April) – more information and tickets available here.
  2. „Stress detective: Why is your child behaving the way they do?” (28th April) – more information and tickets available here.

 

21 lutego 2018 roku

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na piątą edycję kursu online „Odstresowany rodzic 5”, który poprowadzę wspólnie z Jagodą Sikorą i Aleksandrą Czuń pod superwizją Natalii Fedan. Kurs rozpocznie się 16 marca i potrwa sześć tygodni. Informacje o kursie znajdziecie pod tym linkiem, tu też można kupić bilety.

 

15 stycznia 2018 roku

Ruszyły zapisy na drugą edycję mojego cyklu warsztatów „Self-Reg: nie daj się stresowi, żyj pełnią możliwości!”. Spotkania odbędą się w sześć kolejnych piątków (od 9 lutego do 15 marca 2018 r.) w godz. 12:00-14:30 w kawiarni Spacerówka przy ul. Podchorążych 71/1 w Warszawie. O szczegółach można przeczytać i bilety można nabyć tu.

 

2 thoughts on “Oferta warsztatów z Self-Reg

  1. Hej, chciałam kupić bilet na warsztaty, ale nie bardzo rozumiem koszty dodatkowe….Próbowałam dla jednej, dwóch i czterech sztuk, ale nie bardzo mi się to zgadza.
    Pozdrawiam!

    1. Ja też nie do końca rozumiem te opłaty – Evenea je nalicza i nie mam na nie wpływu. Docelowo będę korzystać ze sklepu online na oficjalnej stronie self-reg.pl, na razie pozostaje Evenea…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *