Oferta warsztatów z Self-Reg

3 maja 2019 r.

Po długiej przerwie znów proponuję Wam spotkania na żywo. Zapraszam Was serdecznie na moje wykłady w Warszawie o jęczeniu i gwałtownych emocjach. Szczegółowe informacje oraz bilety znajdziecie na tej stronie.

17 stycznia 2019 r.

Zapraszam Was serdecznie na mój warsztat w Gdańsku „Samoregulacja wrażliwej matki”. Szczegółowe informacje oraz bilety znajdziecie na tej stronie.

8 listopada 2018 r.

Zapraszam Was serdecznie na moje ostatnie w tym roku weekendowe warsztaty w Warszawie. Odbędą się w sobotę 24 listopada w siedzibie fundacji Sto Pociech. Pierwszy, przeznaczony dla rodziców dzieci do lat 10, będzie poświęcony temu, jak zachować spokój wtedy, gdy jest to najtrudniejsze. Drugi będzie spotkaniem z krytykiem wewnętrznym i dedykowany mamom. Połączę w nich moje kompetencje Facylitatorki Self-Reg oraz coacha (uczestnicy nie muszą znać Self-Reg). Szczegółowe informacje i bilety znajdziecie pod tym linkiem.

4 października 2018 r.

Zapraszam Was do Garwolina w sobotę 27 października na nieco dłuższy niż zwykle warsztat. Temat warsztatu: „Czemu ono znowu jęczy? Jak zachować spokój i zarazić nim dziecko”. Tym razem organizacją zajmuję się nie ja, lecz Agata Tudek (tel. 664 903 911) i Anna Siarkiewicz (tel. 782 687 603) z Balonika – Centrum Nauki i Zabawy Garwolin (e-mail: balonik.przyjecia@gmail.com). Więcej informacji znajdziecie pod tym linkiem:

https://www.facebook.com/events/349817432422557/

20 września 2018 r.

Zapraszam rodziców z Warszawy na moje warsztaty w siedzibie fundacji Sto Pociech w sobotę 13 października. Szczegóły i bilety są dostępne pod tym linkiem:

https://self-reg-z-dylematka.evenea.pl/

20 sierpnia 2018 r.

Zapraszam Was na moje warsztaty dla rodziców, które odbędą się 1 września w Poznaniu. Szczegółowe informacje i bilety znajdziecie tu:

https://self-reg-w-poznaniu.evenea.pl/

Pierwszy warsztat jest poświęcony samoregulacji wrażliwych dzieci, a drugi – rodzeństwu. W ciągu kilku godzin wykupiono 7 z 30 miejsc i dalsze kilka zostało zarezerwowanych, więc jeśli jesteście zainteresowani, polecam Wam szybką decyzję. Cieszę się, że Was zobaczę!

23 maja 2018 r.

Zapraszam na moje warsztaty stacjonarne na tematy związane z Self-Reg w czerwcu. Odbędą się one 6, 20, 21 i 27 czerwca (trzy środy i jeden czwartek) w godz. 16:30-20:00 w kawiarni Kredka przy ul. Smolnej 8 w Warszawie. Opis warsztatów jest dostępny pod zamieszczonymi poniżej linkami, tam też można kupić bilety. Pierwsze dwa warsztaty to wprowadzenie do podejścia Self-Reg dla rodziców i innych opiekunów dzieci młodszych i tych nieco starszych. Kolejne warsztaty są przeznaczone dla tych odbiorców, którzy słyszeli już co nieco na temat tego podejścia, a przynajmniej wzięli udział w jednym z dwóch pierwszych warsztatów.

Jeśli jakiś rodzaj biletu jest dostępny, a inny nie, to napiszcie do mnie (info@dylematki.eu) – mogę zmienić ustawienia sprzedaży pakietowej tak, że bilet dla Was się znajdzie.

6 czerwca 2018 r.
Jęki, krzyki, bicie, gryzienie: pomóż dziecku i sobie metodą Self-Reg!

20 czerwca 2018 r.
Trudne do zaakceptowania zachowania dzieci: jak sobie poradzić dzięki Self-Reg?

21 czerwca 2018 r.
Rodzina na wakacjach: mniej stresu dzięki metodzie Self-Reg

27 czerwca 2018 r.
Jak nie zarazić się trudnymi emocjami dziecka dzięki Self-Reg?

Uwaga: Dla czytelników mojego bloga przewidziałam rabat 10% (należy podać hasło DyleMatki).

——————————————————————————————————————-

3rd April 2018

Ticket sale for my two workshops in English (in Warsaw) has started!

  1. „Tantrums, meltdowns, whining. How can Self-Reg help you and your child” (14th April) – more information and tickets available here.
  2. „Stress detective: Why is your child behaving the way they do?” (28th April) – more information and tickets available here.

——————————————————————————————————————-

21 lutego 2018 roku

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na piątą edycję kursu online „Odstresowany rodzic 5”, który poprowadzę wspólnie z Jagodą Sikorą i Aleksandrą Czuń pod superwizją Natalii Fedan. Kurs rozpocznie się 16 marca i potrwa sześć tygodni. Informacje o kursie znajdziecie pod tym linkiem, tu też można kupić bilety.

——————————————————————————————————————-

15 stycznia 2018 roku

Ruszyły zapisy na drugą edycję mojego cyklu warsztatów „Self-Reg: nie daj się stresowi, żyj pełnią możliwości!”. Spotkania odbędą się w sześć kolejnych piątków (od 9 lutego do 15 marca 2018 r.) w godz. 12:00-14:30 w kawiarni Spacerówka przy ul. Podchorążych 71/1 w Warszawie. O szczegółach można przeczytać i bilety można nabyć tu.

2 thoughts on “Oferta warsztatów z Self-Reg

  1. Hej, chciałam kupić bilet na warsztaty, ale nie bardzo rozumiem koszty dodatkowe….Próbowałam dla jednej, dwóch i czterech sztuk, ale nie bardzo mi się to zgadza.
    Pozdrawiam!

    1. Ja też nie do końca rozumiem te opłaty – Evenea je nalicza i nie mam na nie wpływu. Docelowo będę korzystać ze sklepu online na oficjalnej stronie self-reg.pl, na razie pozostaje Evenea…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.