Przedsprzedaż biletów na kurs „Odstresowany rodzic 5”

Rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na piątą edycję kursu online „Odstresowany rodzic”. To od pierwszej edycji tego kursu rozpoczęła się moja przygoda z Self-Reg! Jestem podekscytowana tym, że piątą edycję poprowadzę wspólnie z Jagodą Sikorą i Aleksandrą Czuń pod superwizją Natalii Fedan. Kurs rozpocznie się 16 marca i potrwa sześć tygodni. Szczegółowe informacje znajdziecie pod tym linkiem, tu też można kupić bilety:

https://odstresowanyrodzic5.evenea.pl/

Zapraszamy!

8 thoughts on “Przedsprzedaż biletów na kurs „Odstresowany rodzic 5”

  1. Nie. Live’y najprawdopodobniej poprowadzę ja, a w czwartki o tej porze mam szkołę. Skąd taka akurat godzina?

   1. Na stronie https://odstresowanyrodzic5.evenea.pl/ jest inf. , że początek kursu 15.03 o godz. 18.45.
    Proszę w takim razie o inf, czy podczas kursu obowiązują jakieś stałe godziny spotkań online, czy można realizować kurs o dowolnej porze.? Być może jest taka inf. na stronie, ale nie dotarłam do niej.

 1. Niestety nie, zastanawiam siè na jakiej zasadzie prowadzicie kurs online? Czy wiadomości sa wysyłane na maila do samodzielnego studiowania? Czy trzeba byc dostępnym online o konkretnych godzinach aby obejrzeć, wziac udział w zajęciach?

 2. Dzień dobry:)
  Czy się spóźniłam?czy miejsca w przedsprzedaży są już wykupione czy wszystkie? jeśli można się jeszcze zapisać to proszę o informację kiedy rusza sprzedaż tego drugiego pakietu.
  Pozdrawiam,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.